Čo je IYMC?

Medzinárodné majstrovstvá mládeže v malom futbale sa uskutočnia 20. a 21. júna 2023 na Slovensku v Bratislave. Turnaj bude zahŕňať mladých hráčov zo 6 krajín, a to USA, India a Slovenska, ktoré potvrdili svoj účasť a Českej republike, Maďarsku a Rakúsku, s ktorými ešte rokujeme o možnej účasti. Turnaj bude mať kategórie pre deti do 11, 13 a 15 rokov, a ženy do 23 rokov.

Účastníci budú ubytovaní v Hoteli Nivy (***) , príjemný hotel s rekreačným bazénom, plaveckým bazénom a SPA. Hotel je v pešej vzdialenosti od miesta konania podujatia a často sa využíva športovými tímami počas tréningových sústredaní a medzinárodných podujatí.

Samotný turnaj sa bude konať na najlepších ihriskách a taktiež nebudú chýbať trofeje, reprodukovaná hudba a DJ, živé prenosy všetkých zápasov, fotky z každého zápasu, videá a vodu/ovocie pre hráčov. Bude tiež zahrnovať tréningové stretnutie a prehliadku Bratislavy dňa 19. júna a turnaj sa uskutoční 20. a 21. júna. Navrhovaný itinerár zahŕňa prehliadku a odcestovanie 22. alebo 23. júna.

Účasť v športe je pre mladých ľudí v mnohých ohľadoch prospešná. Fyzická aktivita je nevyhnutná pre udržanie zdravia a šport poskytuje zábavný a angažujúci spôsob, ako deti môžu získať potrebné cvičenie. Okrem podpory fyzického zdravia môže šport tiež pomôcť deťom rozvíjať dôležité životné zručnosti, ako sú tímová práca, komunikácia a vytrvalosť. Tieto zručnosti môžu byť neoceniteľné aj v iných oblastiach života, ako sú škola, práca a osobné vzťahy.

Medzinárodné športové udalosti, ako je Medzinárodné Majstrovstvá mládežníckeho minifutbalu, poskytujú mladým športovcom príležitosť zažiť rôzne kultúry, stretnúť nových ľudí a otestovať svoje zručnosti proti súperom z celého sveta. Tieto udalosti môžu byť pre mladých ľudí nesmierne inšpirujúce, pretože vidia na vlastné oči, čo môžu dosiahnuť prostredníctvom tvrdej práce a odhodlania. Účasť na medzinárodnej udalosti tiež môže pomôcť mladým športovcom vyvinúť pocit hrdosti a identity, ako jednotlivcov a zástupcov ich krajiny alebo tímu.

Okrem toho, medzinárodné udalosti poskytujú jedinečnú príležitosť pre mladých ľudí naučiť sa a oceniť rôzne kultúry. Majú možnosť interagovať s ľuďmi z rôznych prostredí a učiť sa o rôznych zvykoch, tradíciách a spôsoboch života. Táto expozícia môže pomôcť mladým ľuďom rozvíjať väčšiu empatiu, porozumenie a rešpekt k ostatným, ktoré sú dôležité kvality pre život v rôznorodom a prepojenom svete.

Celkovo môže mať šport a medzinárodné udalosti hlboký vplyv na vývoj a rast mladých ľudí. Môže pomôcť podporovať fyzické, emocionálne a sociálne blaho, zatiaľ čo podporujú kultúrnu výmenu a globálne porozumenie. Medzinárodné Majstrovstvá mládežníckeho minifutbalu ponúkajú mladým športovcom príležitosť zažiť všetky tieto výhody a zároveň predstaviť svoje zručnosti a zastupovať svoju krajinu na globálnej úrovni. IYMC sa tiež javí ako vzrušujúca udalosť pre mladých futbalistov a ich rodiny, ponúkajúca súťaživú hru a možnosť preskúmať krásne mesto Bratislava.

Začnite konverzáciu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *