Propozície

Medzinárodné majstrovstvá mládeže v minifutbale, čiže IYMC sa budú konať v Bratislave, na Slovensku a to 21. a 22. júna 2023. Turnaj bude zahŕňať mladých hráčov zo 6 krajín, konkrétne z USA, Indie a Slovenska, ktoré už potvrdili svoju účasť, zatiaľ čo diskutujeme o účasti Česka, Maďarska a Rakúska. Turnaj bude obsahovať kategórie pre deti do 11, 13 a 15 rokov a pre ženy do 23 rokov.

Účastníci IYMC budú ubytovaní v hoteli Nivy (***) – v peknom hoteli s rekreačným bazénom, plaveckým bazénom a SPA. Hotel sa nachádza v pešej vzdialenosti od športoviska a často sa používa pre športové tími počas letných sústredení a počas medzinárodných podujatí.

Organizácia turnaja bude zahŕňať premiový vzhľad ihrísk, trofeje, hudbu a DJa, taktiež živé vysielanie všetkých zápasov, fotky z každého zápasu, video a vodu,ovocie pre hráčov. V programe sú aj tréningové aktivity a spoznávanie centra Bratislavy, ktoré sa bude konať 20. júna. Turnaj sa bude konať 21. a 22. júna. Navrhovaný itinerár zahŕňa spoznávanie a odchod 23. alebo 24. júna.

Celkovo sa Medzinárodné majstrovstvá mládeže v minifutbale zdajú byť vzrušujúcim podujatím pre mladých futbalistov a ich rodiny, ponúkajúcim súťaživú hru a možnosť objavovať krásne hlavné mesto Slovenskej republiky, Bratislavu.